Jdi na obsah Jdi na menu
 


JEDNA DROBNÁ SYPKA

Tím co budu popisovat dále v žádném případě nechci upoutat pozornost ke své osobě, ani někoho navádět k tomu, aby to zkoušel také. Nejedná se o návod a protože jsme každý trochu jiný, asi to co zabere mně, nezabere někomu druhému. Je moc a moc faktorů, které mají vliv a které je nutné vzít v potaz.

Plánovaná délka kůry :  12 týdnů
Cíl : dokončit objem + kvalita
Poslední kůra : únor 2000

Preparáty pro prvních 6 týdnů :
Náklady 5 tis. Kč, ale bez Clomidu, ten mám ještě v šuplíku.
Týden  Testosteron Enanthat Winstrol Depot  Clomid
1. Týden 500 mg / týden  200 mg / týden
2. Týden 500 mg / týden  200 mg / týden
3. Týden 500 mg / týden  200 mg / týden
4. Týden 500 mg / týden  150 mg / týden
5. Týden 250 mg / týden  100 mg / týden  100 mg / den
6. Týden 250 mg / týden  100 mg / týden  50 mg / den

Co bude dálších 6 týdnů ? To se uvidí podle situace. Určitě tam půjdne orální forma Stanozololu (ach jo, to bude zase peněz)….

1 den
1. injekce Winstrolu. Osvědčuje se mnohými zmiňovaná skutečnost – nějak to drhne….Umístěno do pravé poloviny zadnice. Jinak pohoda. Dnes bez tréninku, volný den. Ale zase k tomu odjezd na Moravu.

2. den
A první tesťák. Tentokrát do levého stehna. Odpoledne trénink. Žádný zázrak –dusno na padnutí, cizí posilovna (na cestě). Jídlo nebylo nic moc, chybí energie, ale i síla. Tlaky na šikmé lavici s 30 kg jednoručkama, rozpažky s 20 kg…..Jdu spát v 21:00, pálí mě zadnice.

3. den
Winstrol – levá půlka. Hrůza. Jak tam poskládat ruce, aby to tam šlo pustit. Pořád na cestách, takže jídlo zase nic moc. Volný den bez tréninku. Večer doma. A co se nestalo….Enanthat by měl být cítit až za 2 týdny. Večer nálada jako hrom. Fůra energie. Večerka 22:00.

4.den
Doma. Budíček klasicky v 6:00 a další winstrolek do pravé půlky. Šlo to hladce. Super nálada přetrvává i dneska. Konečně dietka, hlavní jídla 240 g rýže, 350 g kuř.prsou, 350 g zeleniny, 5 bílků, 1 vejce. Je dost teplo a potím se jako to prase. Večet tréning – záda a hamstringy. Síla nic moc, ale energie mám na rozdávání. Široké shyby v 6 sériích, ale s dopomocí, k tomu přítahy kladky a také přítahy v sedě se 70 kg. Krčení ramen jsem zvládnul s jednou 32 a jednou 30. Ani mi to nepřišlo. Zakopávání 50 kg. Večer trocha sexu s maminou o delší pauze docela fajn.

5.den
Zase dietka, 150 g rýže, 300 g kuř.prsou, 350 g zeleniny, 7 bílků, 2 vejce a k tomu tesťák do pravé nohy. Na první pokus se tam jehličce moc nechtělo, ale druhá dírka byla průchozí. Nálada je dobrá, ale ne tak dobrá jako včera. Energie taky nic moc. Ještě, že mám vloný den. Ráno jsem se byl podívat za kámošema v nové posilce. Bývalý sparing se sesypal. Nemůže hýbat ani rukama ani hlavou….Doktoři nevědí co s ním….Držím mu palce, aby se dal dohromady.

6.den
Poslení winstrol tento týden a ráno nohy. Váhy nic moc, za to dobrá kvalita provedení. Na závěr hamstringy 6x50 kg. Přes den úmorné vedro. Až do oběda super dietka, ale pak….3x smetanový jogurt a klobása. Samozřejmě že s rohlíkama. Večer 2. trénink. Tentokrát mrtvola, zadní delty, pullover a břicho. Super pocit. Ale celý den tep na hranici 100. Což není nic moc. Večerka 24 hodin.

7.den
Dneska bez injekcí. V 6 ráno sem jak čiperka a tak před tréninkem rukou jsem ještě zvládnul pokropit zahradu. Bicáky jsem jel jenom s kladkama a pálilo to jako čert. Tricák klasika – kliky na bradlech a francouz s jednoručkou. Odpoledne zase vedro jako blázen a zase sex s mamčou. 2x v týdnu, to není normál…. Dietka docela OK. 300 g těstovin, 1 balení sojových stejků. Ale taky trochu tvrdejch sachrů. Jeden čokoládovej dort a dva talíře smetanové polévky na dobrou noc. Večerka 23 hodin.

8.den
Ráno 1 winstrol a světe div se váha skočila o 2,5 kg nahoru. Tuk se drží na stejné hladině. Ani se nedivím při tom, co do sebe dávám. Myslím klobásy, dorty ap. To musím zlepšit. Citím dost značnou únavu. Měl bych mít volno, ale protože zítra musím jet ven, odjedu kozy večer.
Večer je to už super, bez problému, síla se dala do pohybu. Jestli to takhle půjde dál, bude to bomba.